-33%

Herno Puffer Jacket

1,170787

Një model i këndshëm xhupi sërish nga Herno, i sjellë me formë paksa këmbanë në ngjyrë të zezë, me gjatësi poshtë vitheve dhe kapuç të pajisur me kapuç.
Do ta dashuroni çdo ditë.

 • Hapje/mbyllje me zinxhir
 • Xhepa të brendshëm
 • Mbushje me pupla
42 (IT) 46 (IT)
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping