Moncler Chelsea Rubber Boots

590

Çizmet perfekte për stinën, të cilat janë perfekte si në mot me shi ashtu edhe dëborë, falë materialit të gomuar pa shkëlqim dhe shollës së lartë.

 • Ngjyrë e zezë mat
 • Shollë gome e dhëmbëzuar
 • Cepa me copë llastiku për tu veshur lehtësisht
36,5 37,5
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping